Hyperión Verseny 2020-21 - döntőbe jutottak névsora

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról

A 2020/21 évi verseny iskolai fordulójából az országos döntőbe jutottak névsora

Kapcsolat: pecs.hyperion@gmail.com, klf@pte.hu, 72-503-600/24217 vagy 23519

 

Országos döntő

Figyelem: járványhelyzet miatt változás!

Időpont: 2021. február 27 helyett 26. (péntek)

Helyszín: Pécs helyett online lebonyolítás

Bővebb információk itt

 

1. versenykategória: Online kvíz - "HyperQuest"

1.1 HyperQuest

HyperQuest kategóriában 234 csapat (összesen 627 diák) nevezett a versenyre.

A kvíz 90 kérdésből állt, minden kérdésre a jó válasz 1 pontot ért. A maximális 90 pontból legalább 60 pontot elért 144 csapat jutott az országos döntőbe.

(ábécé sorrendben az iskola székhelye szerint, iskolán belül több továbbjutó csapat sorrendje a nevezési lap szerint)

 

BAJA

Szent László ÁMK

Dardos Dániel, Bencze András, Jankó Bence (11.o.)

felkészítő tanár: Csanádi László

 

BALATONBOGLÁR

Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium

Dörögdi-Koós Gergely, Hartmann Kevin, Sbrezesny Amadeus (10.o.)

Zsédely Balázs, Váradi Marcell, Király Márk (9.o.)

felkészítő tanár: Holczman József

Dienes Vazul, Kiss Máté, Schneider Péter (11.o.)

Fábri Dorina, Garamvölgyi Lilla, Popa Jázmin (11 o.)

felkészítő tanár: Makóné Buzás Eleonóranora (11 o.)

 

BICSKE

Székesfehérvári SZC Vajda János Technikuma

Farkas Alexandra, Szántó Alexa, Vigyikán Víta (11.o.)

Lőrincz Kata, Nagy Luca, Schütt Mercédesz (9.o.)

felkészítő tanár: Vigyikánné Horák Andrea

Seres Bálint,Takács Dávid, Bakonyi Márk (9.o.)

felkészítő tanár: Vigyikán Attila

 

BUDAPEST

Baár-Madas Református Gimnázium

Somogyi Csenge, Tóth Petra (9.o.)

Fehér Leona, Hornyák Zsuzsanna (9.o.)

Limpár Csenge, Sájer Adél, Trencsánszky Zsófia (10.o.)

Bartha Lilla, Fehér Anna, Vásárhelyi Brigitta (10.o.)

Nagy Zsófia, Torma Lili, Vida Luca (10.o.)

felkészítő tanár: Marton Ágota Flóra 

 

Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Endreffy Janka, Tomka Dorottya, Ördög Benedek (9.o.)

Szitka Virág, Telkes Ágota, Seres Bence (9.o.)

Király Áron, Juhos Bálint, Csáki Botond (8.o.)

felkészítő tanár: Hőnich Orsolya

 

Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium

Katona Márton, Macher Máté (8.o.)

felkészítő tanár: Gábor Judit

  

Bornemisza Péter Gimnázium

Surányi Petra, Paulovics Hanna, Szigeti Johanán (9.o.)

Nagy Jonatán Imre, Kós Olívia, Vasics Enikő (11-10.o.)

felkészítő tanár: Szép E. Kinga

 

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Mikófalvy Anna, Röthler Orsolya (11.o.)

Eőry Laura, Seres Lilla, Tóth Zsuzsanna (11.o.)

felkészítő tanár: dr. Gianone András

Csubák Szonja, Varga Júlia, Horváth Emma (9.o.)

felkészítő tanár: Kovács Örs

 

Budapest VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium

Miczki Jázmin, Molnár-Vanyó Lili (9.o.)

Kerekes Kinga, Rinézer Bianka (9.o.)

felkészítő tanár: Laczkó Eszter

 

Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium

Bistey Barbara, Dalekorej Edina, Hegedűs Katinka (11.o.)

felkészítő tanár: Fejérvári Csenge

 

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Átalános Iskola és Gimnázium

Tóth Levente László, Dzama-Demjén Péter, Kiss Laura Erika (11.o.)

Kocsis Evangelina, Kováts Hanna Judit, Kuknyó Guidó Lajos (11.o.)

felkészítő tanár: Ujlaki Tibor

Szabó Anna, Albert Zsófia, Simon Zsófia (8.o.)

Aklan Larion, Bodócs Tamás, Patik Zsombor (9.o.)

Fülöp Adél, Sándor Zsófia, Lazányi Lili (9.o.)

felkészítő tanár: Földvári István

Gálik Márton, Endrei-Kiss Dániel, Kovách Márk (7.o.)

Desics Lola, Homoki Lili, Vincze Flóra (7.o.)

Studinger Júlia, Szakács Nóra, Kristóf Tímea (7.o.)

Kovács Lili, Móricz Kármen (7.o.)

felkészítő tanár: Bacskó Márta

Ferenczi Zita, Hegyes Zsófia, Móricz Nádja (10.o.)

felkészítő tanár: Péli Ágota, dr. Oláh Tibor

 

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

Sulyok Eszter, Karsai Luca (9.o.)

felkészítő tanár: Bakos Enikő

Szabó Anna Júlia, Mohamed  Amina, Letenyei Beáta (10.o.)

felkészítő tanár: Szedenik Hanna

Csere Zsanett, Kavalecz-Szücs Lilien, Petrus Júlia (11.o.)

felkészítő tanár: Jankovics László

 

Karinthy Frigyes Gimnázium

Debreczeni Anna Laura, Egyedi Csenge Cseperke, Lukász Kamilla (9.o.)

felkészítő tanár: Bartha Regina

 

Kempelen Farkas Gimnázium

Balogh Ármin, Császár Szabolcs, Pachmann Balázs (9.o.)

Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter (10.o.)

Érsek Georgina, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia (10.o.)

Béndek Simon, Lapos Nóra, Varga Szilárd (10.o.)

felkészítő tanár: dr. Szász Erzsébet

 

Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium

Juhász Hanna Zsófia, Somogyi Róza Veronika, Wendl Csenge (9.o.)

felkészítő tanár: Juhászné Székely Hajnalka

 

Toldy Ferenc Gimnázium

Tallós Barnabás, Tóth Ambrus, Tőkey Bálint  (8.o.)

felkészítő tanár: Németh György

 

Városmajori Gimnázium

Boskovics Brúnó, Lábas Maya, Szalatnay Enikő (7.o.)

Szentkuti-Zs. Lujza, Gölöncsér Emília, Somfai Salamon  (8.o.)

Giang Ngoc Liah, Meskó Borbála, Márta Fruzsina (8.o.)

Apjok Balázs, Senánszky Bence, Tóth Máté (8.o.)

Windhoffer Boglárka, Hillier Helka, Sziklai Kira (8.o.)

Kobela Kíra, Brányik Lea, Marsall Szofi (8.o.)

Molnár Kristóf, Prácser Péter, Farkas-Dancsházi Bálint (8.o.)

Radzik Réka, Pásztor Sára, Martin Sarolta (10.o.)

Terebessy Emese, Bánovics Anna, Apáti Rebeka (10.o.)

felkészítő tanár: Zaránd Kinga

 

VIK Szakképző Intézmény és Gimnázium

Horváth Richárd, Titz Enikő, Prétor Kitti (11.o.)

felkészítő tanár: Fehér Gyöngyi Eszter

Demsa Elizabet, Gudricza Laura, Várszegi Jázmin (12.o.)

felkészítő tanár: Davidovics Dávid

 

DABAS

Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium

Kári Jázmin, Láposi Lilla, Schilinger Medox  (8.o.)

Harazin Beáta, Balog András, Roskó Anna (8.o.)

felkészítő tanár: Bolykiné Somosi Ilona

Sásdi Ambrus, Müller Balázs, Kovács Gábor (8.o.)

felkészítő tanár: Varga Csaba

Jobbágy Mátyás (7.o.)

Schultz Dóra, Nagyszegi Noémi (7.o.)

Mráz Virág, Zólyomi Vivien, Ponyiczki Ádám (9.o.)

felkészítő tanár: Péntekné Hegedűs Rita

Márkus Liza, Márton Ágnes (10.o.)

felkészítő tanár: Farkas Gábor

 

DEBRECEN

Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium

Szabó Zalán, Ludman Attila, Czicze Tímea (9.o.)

Berényi Olivér, Kulcsár Dóra, Molnár Viktória (9.o.)

Tóth Emma, Puskás Hanna, Dáni Diána (11.o.)

Kathi Nikolett, Burkovics Kata Virág, Czifra Zsuzsanna (11.o.)

Karsai Marianna, Kecskeméti Csenge, Felföldi Csenge (11.o.)

Csige Noémi, Galambos-Gugg Kamilla, Berkes Zsófia (11.o.)

Szász Gerda, Manó Sándor, Mészáros Tamás (11.o.)

Szőnyi Dávid Viktor, Galambos Árpád (11.o.)

Groholy András, Lovas Bálint (12.o.)

Balla Vince Márk, Szabó Olivér Tamás (12.o.)

felkészítő tanár: Kocsor Margit

 

DUNAKESZI

Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Bádonyi Anna, Kiss Hanga, Schmidt Franciska (12.o.)

Apor Levente, Boda Máté, Tóth Kristóf (10.o.)

Koleszár Benedek, Sallai Péter (10.o.)

Kiss Abigél, Molnár Virág, Szirtes Berta (10.o.)

László Barnabás, Moni Botond, Tóth Dániel (10.o.)

Sallai Anita, Bánki Laura, Tasi Tekla (10.o.)

Pataki Dorina, Juhász Júlia, Bognár Adél (10.o.)

felkészítő tanár: Lutter Andrásné Hegedűs Ildikó

Vecserka Hanga, Cseh Jázmin, Lackó Lili (10.o.)

Marosvölgyi Máté, Pócsi Klaudia, Molnár Mátyás (12.o.)

felkészítő tanár: Takács Erika

Sebdenics Bettina, Kovács Fruzsina, Verók Vivien (11.o.)

Bársony Dominika, Puskás Petra (11.o.)

Nagy Loretta, Lutter Zsófia, Lutter Szabolcs (10-9.o.)

Kozsán Balázs, Farkas Pál, Wolkersdorfer Tamás (10.o.)

Vereszki Anna, Baráth Jonka (10.o.)

felkészítő tanár: Kozma Éva

Gellér Csenge, Bajkai Boróka (9.o.)

Nemes Csilla Borbála (9.o.)

Varga Anna, Halla Eszter (9.o.)

Regős Anna (9.o.)

Kárpule Hanna, Gáti Eszter, Horváth Izabel Sára (9.o.)

felkészítő tanár: Chira Csongor

 

DUNAÚJVÁROS

Pannon Oktatási Központ Gimnázium

Szép Patrik, Radics Nóra (12.o.)

felkészítő tanár: Pomázi Petra

Kupsza Noémi (10.o.)

felkészítő tanár: Kácserné Tallósi Éva

 

ESZTERGOM

Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium

Szuppinger Krisztián, Solymári Kristóf, Vörös Attila (11.o.)

Tóth Gréta, Keil Benedek, Schmidt Alexandra (11.o.)

Adorján Lili, Mihalovits Panka, Zibák Fanni (11.o.)

Tarkövi Dénes, Solymári Zalán, Darázs Keve (11.o.)

felkészítő tanár: Molnár Adrienn

Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda, és Általános Iskola

Arányi Dávid, Major Bulcsú, Drága Domonkos (8.o.)

Zsembery Sarolta, Varga Lilla (8.o.)

Balogh Borbála, Jombik Eszter, Erős Réka (7.o.)

Deák Luca, Vitek Róza, Jombik Anna (9.o.)

Valkó Kristóf, Ungi Bálint, Juhász László (9.o.)

felkészítő tanár: Hinora Edit

 

FÓT

Fóti Népművészeti Szakgimnázium, Gimnázium és Technikum

Balázs Gábor, Gégény Marcell, Zsitnyák Ádám Tamás (10.o.)

felkészítő tanár: Scharnitzkyné Süke Éva, Dobi-Rusznyák Andrea

 

GYŐR

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Benkovits Marcell, Szabó Márton Benjámin, Stoller Norbert (10.o.)

felkészítő tanár: Kovalcsik Attila

 

HAJDÚSZOBOSZLÓ

Hőgyes Endre Gimnázium

Baranyi Levente, Okváth Hédi, Kiss Dorián (9.o.)

felkészítő tanár: Józsa-Kóródi Renáta

 

KAPOSVÁR

Lorántffy Zsuzsanna Református Iskola

Pavlényi Benedek, Szabó Áhim (11.o.)

felkészítő tanár: Sáfrány-Kálny Beatrix

 

KECSKEMÉT

Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Dakó Ádám Ferenc, Molnár Balázs (10.o.)

felkészítő tanár: Csenki Nikolett

 

KISKUNHALAS

Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium

Pethő Liza, Fischóf Gréta (11.o.)

felkészítő tanár: Kovács Erika

 

MAKÓ

Makói József Attila Gimnázium

Móricz Márk, Takács Gergely, Tar Bernadett (9.o.)

felkészítő tanár: dr. Palotás György

 

NYÍREGYHÁZA

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium

Jebudenszki Eszter, Ricsei Réka, Zsoldos Ágnes (10.o.)

felkészítő tanár: Bárdosi Éva

 

OROSHÁZA

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium

Bálványos Bence, Benkő Benedek, Tóth Péter (10.o.)

Péter-Szabó Ámor, Varga Gergő (10.o.)

felkészítő tanár: Vassné Técsy Edit

Mucsi Levente (11.o.)

felkészítő tanár: Mikulás Rolandné

 

PÁSZTÓ

Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium

Pintér Sára Eszter (10.o.)

Juhász Petra Anna (9.o.)

felkészítő tanár: Verebné Bukta Éva

 

PÉCS

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma

Varga András (10.o.)

felkészítő tanár: Bathó Fruzsina

 

PTE Gyakorló Ált.Isk. Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma

Borbély Sára, Hős Emília (11.o.)

felkészítő tanár: Vituska Virág

 

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

Ribly Anna, Szokolai Tímea (8.o.)

felkészítő tanár: László Levente

 

SIÓFOK

Siófoki Perczel Mór Gimnázium

Pál Gergő, Sisák Levente, Várszegi Csanád (11.o.)

felkészítő tanár: Fogarassyné Orczy Zsuzsanna

 

SZÉKESFEHÉRVÁR

Ciszterci Szent István Gimnázium

Tóth Borbála, Tóth Kamilla, Polgár Bernadett (8.o.)

Ruff Dorka, Rabi Gréta, Borsos Csenge (9.o.)

Virányi Gergely, Farkas Koppány, Séllei Albert (9.o.)

Orosz Janka, Forró Kata, Tilhof Benedek (10.o.)

Steuer Flóra, Pahola Eszter, Regős Brigitta (11.o.)

felkészítő tanár: Berta Annamária

Elbert Máté, Szondi Bálint (9.o.)

Bakos Luca Sára, Kovács Nóra, Purmann Szonja (7.o.)

Bognár Boróka, Gyói Réka, Ozsváth Réka (7.o.)

felkészítő tanár: Nádasi Richárd

 

SZEKSZÁRD

Tolna Megyei SZC Bezerédj István Technikum

Bóvári Dorina, Mohácsi-Bugarszki Barbara, Trenka Tímea (10,13.o.)

felkészítő tanár: Balogh Attila

 

SZENTENDRE

Szentendrei Református Gimnázium

Nikl Fanni, Bereczky Berta, Horváth Abigél  (7.o.)

felkészítő tanár: dr. Török Márta

 

SZOMBATHELY

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

Nyári Alexa, Kozma Szofi, Déri júlia (9.o.)

Kovács Dominik Marcell, Molnár Dorka, Ekbauer Laura (9.o.)

felkészítő tanár: Mórné Tóth Gabriella

 

TAMÁSI

Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Gergály Blanka, Kis Kamilla, Simon Szofi (8.o.)

Erdős Tibor (7.o.)

Balogh Lili Luca (8.o.)

felkészítő tanár: Földesi Gabriella

 

TATA

Tatai Református Gimnázium

Bocsi Ramóna, Szekernyés Panna, Udvardi Péter (8.o.)

Becker Kata, Ocskay Bori, Teller-Balogh Bianka (8.o.)

Nagy Balázs, Németh Kristóf, Bogdán Samu (8.o.)

Eipl Barnabás Antal, Benyó Balázs, Virág Dominik (9.o.)

Bognár Rebeka, Füstös Luca, Alexin-Sebján Tábita (8.o.)

felkészítő tanár: Nagy Dániel

 

UNGVÁR

Ungvári 10. Számú Dayka Gábor Magyar Tannyelvű Középiskola

Bara Gabriella, Szász Gabriella, Szlávik Natália (10.o.)

felkészítő tanár: Simon-Árpa Zsuzsanna

 

VÁC

Piarista Gimnázium és Kollégium

Daróczy Kata, Sándor Blanka Borbála (9.o.)

Gável Márton, Kovács Domonkos (9.o.)

felkészítő tanár: Vámosné Dekiszky Csilla

 

ZALAEGERSZEG

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

Kiss Botond Attila, Rózsa Rebeka, Szeglet Bálint Péter (9.o.)

felkészítő tanár: Hajduné Szabó Ágnes

 

1. versenykategória: Online kvíz - "HyperQuest"

1.2 HyperQuest.LATIN

A HyperQuest.LATIN kategóriában 24 csapat nevezett a versenyre.

A kvíz 90 kérdésből állt, minden kérdésre a jó válasz 1 pontot ért. A maximális 90 pontból legalább 50 pontot elért 14 csapat jutott az országos döntőbe.

(ábécé sorrendben az iskola székhelye szerint, iskolán belül több továbbjutó csapat sorrendje a nevezési lap szerint)

 

BUDAPEST

Baár-Madas Református Gimnázium

Kovács Nikolett, Daróczy Rebeka, Benedek Ildikó Julianna (12.o.)

felkészítő tanár: Marton Ágota Flóra

 

Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Márky Anna, Molnár Lilla, Solymosi Lili (11.o.)

felkészítő tanár: Hőnich Orsolya

 

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Ált.Isk. és Gyakorló Gimnázium

Csapó Adél, Haraszti Róza, Péterfy Rebeka (10.o.)

felkészítő tanár: Mozer Tamás

Kövér Blanka, Ujházy Noémi, Vizkeleti Anna (12.o.)

felkészítő tanár: Rosenzweigné Pejtsik Júlia

 

ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium

Kovács Igor Nándor, Piricz Barna, Tancsics Attila (12.o.)

Árpási Zalán, Jakó Attila, Szilágyi Zalán (12.o.)

felkészítő tanár: Jankovics László

  

KECSKEMÉT

Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Görög Vince, Rigó Anna (11.o.)

felkészítő tanár: Sipőcz Brigitta

 

KISKUNHALAS

Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium

Murcsik Nóra, Tapodi Janka (11.o.)

felkészítő tanár: Kovács Erika

 

PÉCS 

Szent Mór Iskolaközpont

Barta Balázs, Lempek Lili, Szilovics Marcell (12.o.)

felkészítő tanár: Pintér Ábel

 

SOPRON

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium (Líceum, Szakközépiskola és Kollégium)

Domonkos Petra, Mayer Bertalan, Lankovics Lilla (10-11.o.)

felkészítő tanár: Bella Erika

 

SZÉKESFEHÉRVÁR

Ciszterci Szent István Gimnázium

Berta Zsófia, Papp Hanna Róza, Akkermann Anna,  (12.o.)

Garamvölgyi Glória, Kovács Fanni, Szabó Csenge (11.o.)

Rabi Hanna, Mesics Flóra, Szabó Kinga (11.o.)

felkészítő tanár: Berta Annamária

 

SZEKSZÁRD

Szekszárdi Garay János Gimnázium

Egri Lili, Gyöngyösi Eszter, Vágó Tímea (11.o.)

felkészítő tanár: dr. Gesztesi Enikő

 

2. versenykategória: Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina"

2.1 MINORES

Országos döntőbe jutás: legalább 53 pont a megszerezető 75-ből

(ábécé sorrendben az iskola székhelye szerint, iskolán belül több továbbjutó versenyző sorrendje a nevezési lap szerint)

 

BUDAPEST

Budapesti II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Halmos Palázs Paszkál (10.o.)

Pálhegyi Anna Málna (10.o.)

Nagy Fanni Patrícia (10.o.)

felkészítő tanár: Jármi Viktória

 

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Hidy Hanga (10.o.)

Markos György (10.o.)

Kuti Lilla (10.o.)

Migály Mercédesz (10.o.)

felkészítő tanár: Juhászné Székely Judit dr. 

 

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Boldizsár Benedek (10.o.)

Böcskei Zsófia (10.o.)

Kun Lenke (10.o.)

Tar Liliána (10.o.)

felkészítő tanár: Péli Ágota

 

Jedlik Ányos Gimnázium

Tóth Bátor (6.o.)

Madár Hanna (6.o.)

felkészítő tanár: Bérczesné Sidó Andrea

 

Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola

Horányi Róza (10.o.)

Verbay Csaba (10.o.)

felkészítő tanár: Bognár Zsuzsanna

 

Németh László Gimnázium

Volk Nándor (6.o.)

Varga Ábel (6.o.)

Buzás Eszter (6.o.)

Hős Máté (6.o.)

felkészítő tanár: Némethné Salamon Ágnes

 

Városmajori Gimnázium

Szabó Veronika (8.o.)

felkészítő tanár: Zaránd Kinga

 

PANNONHALMA

Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium

Handi Barnabás (10.o.)

felkészítő tanár: Czakó Tiborné

 

SZÉKESFEHÉRVÁR

Ciszterci Szent István Gimnázium

Dreska Balázs (7.o.)

felkészítő tanár: Berta Annamária

 

SZENTENDRE

Szentenderi Református Gimnázium

Gyenis Petra (8.o.)

Rudan Klára (8.o.)

felkészítő tanár: dr. Török Márta

 

2. versenykategória: Latin fordítási verseny - "Aenigmata Latina"

2.2 MAIORES

Országos döntőbe jutás: legalább 62 pont a megszerezető 74-ből

(ábécé sorrendben az iskola székhelye szerint, iskolán belül több továbbjutó versenyző sorrendje a nevezési lap szerint)

 

BUDAPEST

Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Nagy Róza (11.o.)

Tari Csaba (11.o.)

Szitás-Kiss Gergő (10.o.)

felkészítő tanár: Kukucskáné dr. Szalontai Erika

 

Budapest VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium

Tar Lilla (10.o.)

felkészítő tanár: Laczkó Eszter

 

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Szabó Kira (11.o.)

felkészítő tanár: Juhászné Székely Judit

 

Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Magyar Ábel Mátyás (12.o.)

Szőcs Áron (12.o.)

felkészítő tanár: Péli Ágota

 

Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola

Fabók Anna (11.o.)

Dékány Rózsa (12.o.)

Stock Arwen (12.o.)

felkészítő tanár: Bognár Zsuzsanna

 

Városmajori Gimnázium

Plank Zsuzsanna (11.o.)

felkészítő tanár: Zaránd Kinga

 

KAPOSVÁR

Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium

Takács Panna (11.o.)

Biacs Melinda (11.o.)

felkészítő tanár: Kovács Zsoltné

 

KISKUNHALAS

Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium

Szalai Boglárka (10.o.)

felkészítő tanár: Kovács Erika

 

Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Ferró Kristóf (12.o.)

Pásztor Márton János (12.o.)

felkészítő tanár: dr. Szabó Ferenc Krisztián

 

PANNONHALMA

Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium

Sári Mátyás (11.o.)

felkészítő tanár: Czakó Tiborné

 

PÉCS

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma

Pintér Róbert (12.o.)

felkészítő tanár: László Levente

 

PTE Gyakorló Ált.Isk. Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma

Polgár Lilla (12.o.)

felkészítő tanár: Vituska Virág

 

SZÉKESFEHÉRVÁR

Ciszterci Szent István Gimnázium

Galambos Boglárka (10.o.)

felkészítő tanár: Berta Annamária

 

SZEKSZÁRD

Szekszárdi Garay János Gimnázium

Sebestyén Noémi (11.o.)

Babos Réka (11.o.)

felkészítő tanár: dr. Gesztesi Enikő

 

 

SZENTENDRE

Szentenderi Református Gimnázium

Korcsog Laura (12.o.)

felkészítő tanár: dr. Török Márta

  

Hyperión Verseny Versenybizottság, 2021. január 10.